x

Select Your Region / Language

Studio marketingowe dla partnerów Intel®

 1. Co to jest Studio marketingowe dla partnerów Intel®?
 2. Jak uzyskać dostęp do Studia marketingowego dla partnerów Intel®?
 3. Nie jestem partnerem Intel®. Czy mogę uzyskać dostęp do Studia marketingowego dla partnerów Intel®?
 4. Czy Studio marketingowe dla partnerów Intel® udostępnia pomoc w trybie online?
 5. Jak określić, która kampania będzie dla mnie najodpowiedniejsza?
 6. Co to znaczy, że kampanię można „dostosować”?

Kampanie

 1. Jakie korzyści płyną z prowadzenia kampanii za pośrednictwem Studia marketingowego dla partnerów Intel® w porównaniu z systemem korzystającym z poczty elektronicznej?
 2. Czy dostęp do Studia marketingowego dla partnerów Intel® lub prowadzenie kampanii za jego pośrednictwem wiąże się z jakimikolwiek kosztami?
 3. Jakiego typu zasoby są dostępne w ramach kampanii marketingowych?

Studio marketingowe dla partnerów Intel®

 • P:

  Co to jest Studio marketingowe dla partnerów Intel®?

 • O:

  Studio marketingowe dla partnerów Intel® to platforma marketingowa dostępna dla uczestników programu Intel Technology Provider oraz jedna z korzyści płynących z aktywnego uczestnictwa w tym wielokrotnie nagradzanym programie partnerskim firmy Intel. Studio marketingowe dla partnerów pozwala partnerom firmy Intel wyszukiwać i pobierać materiały marketingowe, używać materiałów pogrupowanych w kampanie oraz uruchamiać niektóre typy kampanii bezpośrednio z jego poziomu.

 • P:

  Jak uzyskać dostęp do Studia marketingowego dla partnerów Intel®?

 • O:

  Partnerzy mogą uzyskać dostęp do Studia marketingowego dla partnerów Intel®, odwiedzając stronę marketingstudio.intel.com i logując się za pomocą posiadanych danych logowania programu Intel Technology Provider.

 • P:

  Nie jestem partnerem Intel®. Czy mogę uzyskać dostęp do Studia marketingowego dla partnerów Intel®?

 • O:

  Studio marketingowe dla partnerów Intel® jest jedną z korzyści dostępnych dla uczestników programu Intel Technology Provider. Szczegółowe informacje na temat programu Intel Technology Provider i możliwości dołączenia są dostępne na stronie www.intel.com/reseller.

 • P:

  Czy Studio marketingowe dla partnerów Intel® udostępnia pomoc w trybie online?

 • O:

  Tak, dostępny jest szereg poradników i filmów instruktażowych. Platforma oferuje również cenną funkcję przewodnika prezentującą sposób wykonywania najważniejszych czynności.

 • P:

  Jak określić, która kampania będzie dla mnie najodpowiedniejsza?

 • O:

  Studio marketingowe dla partnerów Intel udostępnia liczne sposoby wyszukiwania przydatnych zasobów marketingowych i działań do przeprowadzenia w ramach kampanii. Odwiedź bibliotekę i użyj filtrów, aby wyszukać kampanie najlepiej dopasowane do danego typu klientów. Możesz również odwiedzić obszar kampanii, aby wyszukać dodatkowe zasoby marketingowe pozwalające budować świadomość lub zwiększać obroty w określonych segmentach rynku.

 • P:

  Co to znaczy, że kampanię można „dostosować”?

 • O:

  Partnerzy mają możliwość dostosowania kampanii dostępnych w Studiu marketingowym dla partnerów Intel – tak, aby w lepszy sposób odzwierciedlały ich markę i przekaz. W tym celu udostępniamy szeroki wybór obrazów dostępnych w bibliotece, a także funkcje zmiany kolorów oraz dodawania własnych logotypów i propozycji cen do zasobów kampanii, których celem jest generowanie popytu. Partnerzy mogą też dokonywać wielu innych zmian, aby dostosowywać kampanie lub zasoby do swoich klientów.

Kampanie

 • P:

  Jakie korzyści płyną z prowadzenia kampanii za pośrednictwem Studia marketingowego dla partnerów Intel® w porównaniu z systemem korzystającym z poczty elektronicznej?

 • O:

  Studio marketingowe dla partnerów Intel zapewnia wysoki poziom integracji na każdym etapie tworzenia i prowadzenia kampanii oraz śledzenia jej wyników. Ta niezawodna platforma eliminuje potrzebę wykonywania dodatkowych czynności w różnych systemach oraz poświęcania czasu na uzyskiwanie i agregowanie wyników.

 • P:

  Czy dostęp do Studia marketingowego dla partnerów Intel® lub prowadzenie kampanii za jego pośrednictwem wiąże się z jakimikolwiek kosztami?

 • O:

  Studio marketingowe dla partnerów Intel jest jedną z korzyści dostępnych dla uczestników programu Intel Technology Provider. Korzystanie z dostępnych w nim zasobów marketingowych i kampanii nie generuje żadnych kosztów.

 • P:

  Jakiego typu zasoby są dostępne w ramach kampanii marketingowych?

 • O:

  Dostępne zasoby obejmują szablony wiadomości e-mail, statyczne i animowane banery reklamowe, strony produktów, plakaty, zasoby do promowania produktów przeznaczone dla punktów sprzedaży, informacje o produktach, prezentacje handlowe i wiele więcej. Regularnie dodawane są nowe zasoby i kampanie odzwierciedlające najbardziej aktualny przekaz i trend działań marketingowych firmy Intel.

 • Dołącz:

Nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu Intel® Technology Provider? Kliknij tutaj.